język polski - Kaylon kajaki i spływy kajakowe język angielski - spływy kajakowe język niemiecki - kajaki

Kajaki i spływy kajakowe

Uhowo, ul.Kolejowa 8
18-100 Łapy
tel. +48 502 50 80 50
+48 502 50 80 60
e-mail: kajak@kajak.com.pl
Kajaki spływy kajakowe Kaylon
Kajaki spływy kajakowe Kaylon
Kajaki spływy kajakowe spływy canoe rzeki Biebrza Narew Bug Uła Mareczanka Niemen Guaja Prypeć spływy Litwą Łotwa Ukraina
Kajaki i spływy kajakowe - menu

Spływy kajakowe - główna

Kajaki, spływy kajakowe i kanoe z Kaylon

Kajaki spływy kajakowe spływy canoe rzeki Biebrza Narew Bug Uła Mareczanka Niemen Guaja Prypeć spływy Litwą Łotwa Ukraina

KAYLON to kajaki i spływy kajakowe: Narew, Biebrza, Bug, Narewka, Supraśl, Sokołda, Uła, Mereczanka, Salcia, Niemen, Gauja, Prypeć i Stochod. Kajaki i spływy kajakowe: Ukraina, Litwa i Łotwa - granice to dla nas żaden problem! Organizujemy spływy kajakowe od 2000 roku. Od tego czasu skorzystały z naszej oferty dziesiątki tysięcy indywidualnych kajakarzy i wiele renomowanych firm. Z większością z nich mieliśmy już przyjemność się zaprzyjaźnić dzięki temu, że regularnie korzystają z naszej nieustannie wzbogacanej oferty.

Co roku uzupełniamy nasz sprzęt o nowe kajaki i kanoe i wyposażenie potrzebne na spływy kajakowe. Ponieważ satysfakcja klientów jest naszym priorytetem staramy się, aby przez cały czas trwania spływu kajakowego mieli oni przeświadczenie o naszej nieustannej gotowości pomocy w razie jakiejkolwiek potrzeby. Zapewne dlatego zdecydowana większość klientów wraca do nas co roku, a niejednokrotnie częściej, wybierając nowe szlaki na spływy kajakowe. Nasza wypożyczalnia kajaków i kanoe, oprócz organizacji spływów kajakowych oferuje wypożyczanie i transport doskonałej jakości kajaków i kanoe i osprzętu niezbędnego do udanego spływu kajakowego. Pamiętamy również o tym, że latem odległości pokonywane na spływy kajakowe są często znaczne, dlatego wszystkie nasze samochody transportujące kajaki i kajakarzy na spływy są klimatyzowane. Na życzenie dostarczamy nasze kajaki lub kanoe na spływy w każde wskazane miejsce. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i wypoczynek na naszych spływach kajakowych. Kajaki i spływy czekają!

Nieustannie staramy się zdobywać nowe fascynujące tereny na spływy kajakowe. Odwiedzając jakiekolwiek miejsce w Polsce lub za naszą wschodnią granicą zawsze myślimy, aby przygotować Państwu nową ciekawą ofertę na kajaki i kanoe. Niemal wszystkie szlaki na spływy kajakowe są przez nas poprzedzone dokładnym rozpoznaniem terenu, pomiarami tras spływów i sprawdzeniem miejsc, w których można zatrzymać kajaki, rozpocząć i zakończyć spływy bądź ich etap. Często robimy to w ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych, aby zdążyć z przygotowaniem propozycji na kajaki i spływy kajakowe na nowy sezon.

Kajaki spływy kajakowe spływy canoe rzeki Biebrza Narew Bug Uła Mareczanka Niemen Guaja Prypeć spływy Litwą Łotwa Ukraina

W każdym organizowanym przez nas spływie kajakowym to Państwo decydujecie o wyborze sprzętu na spływ; kajaki czy kanoe, długość i trudność szlaku kajakowego oraz o terminie spływu. Jesteśmy też przez cały czas trwania spływu kajakowego do Państwa dyspozycji. Doradzamy jakie kajaki wybrać w zależności od indywidualnych predyspozycji i doświadczenia, czy na który spływ kajakowy się zdecydować. Spływy kajakowe dostarczają niesamowitych wrażeń, umożliwiając obcowanie sam na sam w kajaku z naturą oraz poznawanie historii i bogatej kultury regionu. Kajaki i spływy to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy, nasze kajaki i canoe są zawsze gotowe na spływy.

Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Podlasia, Litwy, Łotwy, a także Ukrainy. Nasze kajaki pływają m.in. na rzekach: Narew, Biebrza, Bug, Narewka, Supraśl, Sokołda, Uła, Mereczanka, Salcia, Niemen, Gauja, Prypeć i Stochod, związanych z najcenniejszymi obszarami chronionymi. Spływy kajakowe i kajaki to idealne rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu w kajaku lub kanoe z dala od spalin, hałasu i masowej turystyki oraz prawdziwy raj dla wędkarzy.

Nasze kajaki i kanoe pływają od granic Białowieskiego Parku Narodowego, na terenie Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej, Dżukijskiego Parku Narodowego na Litwie, Parku Narodowego Gauji na Łotwie oraz - prawdziwy hit - Parku Narodowego Prypeć - Stochod na Ukrainie. Wszystkie obsługiwane przez nas szlaki kajakowe nie mają nic wspólnego z masową turystyką i pływaniem „gęsiego”, kajak za kajakiem, jak to np. ma miejsce na spływie kajakowym Krutynią lub Czarną Hańczą. Nie idziemy na przysłowiową „łatwiznę”, dlatego nasze kajaki i kanoe można znaleźć w miejscach, gdzie z przyczyn politycznych bądź gospodarczych spływy kajakowe i kajaki są nowością, chociaż walory przyrodnicze i miejscowy folklor dosłownie zapierają dech w piersiach.

Spływy kajakowe i kajaki to również wspaniała okazja do podglądania przyrody i prowadzenia "bezkrwawych łowów". Kajaki i kanoe umożliwiają spotykanie z rzadkimi gatunkami ptaków, żerującymi bobrami, wydrami i norkami, dają również możliwość podziwiania ciekawej roślinności wodno - błotnej. Jako alternatywne dla kajaków i spływów kajakowych są organizowane przez nas wycieczki tradycyjnymi, płaskodennymi łodziami "pychówkami" po rozlewiskach Narwiańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy na spływy kajakowe i do naszej wypożyczalnia kajaków!